Wyszukiwarka
Producenci
Zestaw wiatrochronów WS-5
Opis
WS-5
- Do mikrofonów Ø 40-50mm
- Wymiary: Ø 35mm x 70mm
- Odpowiedni np. do DM-2500
Parametry
| Typ urządzenia | set of windshields |
| Kolor | blue, yellow, green, red, black |
| Materiał | foam |
| Przeznaczenie | Ø 40-50 mm (DM-2500) |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Waga | 13 g (5 pcs.) |
| Ilość | 5 |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.095 x 0.07 x 0.49 m |
| Waga brutto | 0.066 kg |
| Waga netto | 0.013 kg |
Pliki do pobrania:
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się