Wyszukiwarka
Producenci
Zestaw śrub montażowych MZF-8688
Opis
MZF-8688
Parametry
| Typ urządzenia | speaker mounting set |
| Wartość nominalna | M8 |
| Typ | with drive-in nut |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Wymiary | M8 x 40 mm |
| Waga | 197 g |
| Ilość | 8 |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.12 x 0.015 x 0.16 m |
| Waga brutto | 0.205 kg |
| Waga netto | 0.197 kg |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się