Wyszukiwarka
Producenci
Zestaw śrub montażowych MZF-8605
Opis
MZF-8605
Parametry
| Typ urządzenia | speaker mounting set |
| Wartość nominalna | M5 |
| Typ | with drive-in nut |
| Kolor | black |
| Materiał | metal |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Wymiary | M5 x 40 mm |
| Waga | 58 g |
| Ilość | 8 |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.1 x 0.02 x 0.17 m |
| Waga brutto | 0.064 kg |
| Waga netto | 0.058 kg |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się