Wyszukiwarka
Producenci
Zestaw śrub montażowych MZF-8604
Opis
MZF-8604
Parametry
| Typ urządzenia | speaker mounting set |
| Wartość nominalna | M4 |
| Typ | with drive-in nut |
| Kolor | black |
| Materiał | metal |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Wymiary | M4 x 40 mm |
| Waga | 44 g |
| Ilość | 8 |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.095 x 0.015 x 0.145 m |
| Waga brutto | 0.048 kg |
| Waga netto | 0.044 kg |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się