Wyszukiwarka
Producenci
Zestaw osłonek słuchawkowych EP-6/SW
Opis
EP-6/SW
Wymiary otworu: zwykły: Ø 7.5mm, max: Ø 15mm.
Parametry
| Typ urządzenia | foam headphone pads |
| Kolor | czarny |
| Materiał | foam |
| Przeznaczenie | SE-50, SE-20 |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Wymiary | Ø 7.5-15 mm |
| Waga | 0.5 g |
| Ilość | 6 |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.05 x 0.015 x 0.085 m |
| Waga brutto | 0.001 kg |
| Waga netto | 0.0005 kg |
Pliki do pobrania:
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się