Wyszukiwarka
Producenci
Zestaw osłonek słuchawkowych EP-4
Opis
EP-4
Wymiary otworu: zwykły: Ø 18mm, max: Ø 35mm.
Parametry
| Typ urządzenia | foam headphone pads |
| Kolor | 2 x blue, 2 x black |
| Materiał | foam |
| Przeznaczenie | MD-39 |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Wymiary | Ø 18-35 mm |
| Waga | 4 g |
| Ilość | 4 |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.125 x 0.02 x 0.15 m |
| Waga brutto | 0.015 kg |
| Waga netto | 0.004 kg |
Pliki do pobrania:
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się