Wyszukiwarka
Producenci
Zestaw osłonek słuchawkowych EP-302
Opis
EP-302
Wymiary otworu: zwykły: 39 x 48mm, max: 56 x 62mm.
Parametry
| Typ urządzenia | foam headphone pads |
| Kolor | black |
| Materiał | foam |
| Przeznaczenie | MD-302 |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Wymiary | 39-56 x 48-62 mm |
| Waga | 1 g |
| Ilość | 4 |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.06 x 0.02 x 0.06 m |
| Waga brutto | 0.002 kg |
| Waga netto | 0.001 kg |
Pliki do pobrania:
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się