Wyszukiwarka
Producenci
Zestaw mikrofonów bezprzewodowych ALPHARD ETP-780MV
Opis
Zestaw bezprzewodowy UHF 800MHz, przystosowany do zabudowy RACK. Dual System - podwójny dwukanałowy (odbiornik + 2 nadajniki ET - 78 V typu "vocal"- do ręki). Wysokiej jakości mikrofony estradowe wyposażone są w kartridże o parametrach zbliżonych do SM-58 SHURE. Urządzenie spełnia wszelkie najostrzejsze normy i zapewnia wysoką jakość.W zestawie dodatkowo znajdują się kable połączeniowe, baterie oraz uchwyty mikrofonów. Całość zapakowana jest w specjalistyczną walizkę PVC oraz profesjonalne kolorowe pudełko zawierające instrukcję z opisem technicznym.
| Częstotliwość nośna: | 700-860 MHz |
| Charakterystyka częstotliwości: | 50-15000 Hz |
| T.H.D.: | < 0,5 % |
| Dynamika: | > 100 dB |
| Odbiornik: | ETP -780 |
| Stabilizacja częstotliwości: | 10 ppm |
| Efektywność: | -107 dBm |
| Stosunek S/N: | > 90 dB |
| Poziom wyjścia AUDIO: | 0-300 mV |
| Zasilanie: | DC 12-18V; 300mA (zasilacz w zestawie) |
| Wymiary: | 165 mm x 230 mm x 43 mm |
| Waga: | 725 g |
| Nadajniki: | ET-78V |
| Moc wyjściowa: | 10 dBm |
| Bateria: | 9V |
| Maksymalny pobór prądu: | < 38 mA |
| Wymiary: | 240 mm x 50 mm |
| Waga: | 260 g |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się