Wyszukiwarka
Producenci
Zestaw mikrofonów bezprzewodowych ALPHARD ETP-778MV
Opis
Profesjonalny zestaw mikrofonów bezprzewodowych, 2 kanałowych firmy ALPHARD. Odbiornik posiada możliwość regulacji poziomu sygnału dla każdego kanału. Istnieje możliwość wyprowadzenia sygnału dla każdego mikrofonu/nadajnika oddzielnie lub też zmiksowanego sygnału z obu nadajników/mikrofonów. W skład zestawu wchodzą 2 mikrofony do trzymania, odbiornik, czarna walizka, zasilacz oraz przewody. Zasięg nadajników jest do 100m. Doskonała jakość sygnału sprawia, że zestawy te wykorzystywane są przez wielu muzyków.
| Częstotliwość nośna: | 700-860 MHz |
| Charakterystyka częstotliwości: | 50-15000 Hz |
| T.H.D.: | < 1% |
| Dynamika: | > 100 dB |
| Odbiornik: | ETP - 778 |
| Stabilizacja częstotliwości: | 10 ppm |
| Efektywność: | -105 dBm |
| Stosunek Sygnału do Szumu: | > 85 dB |
| Poziom wyjścia AUDIO: | 0-300 mV |
| Poziom odrzucenia kanału: | > 70 dB |
| Zasilanie: | DC 12-18V; 300mA (w zestawie zasilacz) |
| Wymiary: | 213 mm x 150 mm x 43 mm |
| Waga: | 535 g |
| Nadajniki: | ET-78V |
| Bateria: | 9 V |
| Maksymalny pobór prądu: | < 38 mA |
| Wymiary: | 240 mm x 50 mm |
| Waga: | 260 g |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się