Wyszukiwarka
Producenci
Wzmacniacz słuchawkowy stereo PPA-4
Opis
PPA-4
- 4 oddzielne wzmacniacze słuchawkowe w jednej obudowie, każdy z osobnym regulatorem
- Wejścia i wyjścia na gniazdach 6.3mm stereo
Parametry
| Typ urządzenia | przedwzmacniacz słuchawkowy |
| Pasmo przenoszenia | 20-20 000 Hz |
| Sygnał wejściowy | 300 mV |
| Sygnał wyjściowy | 2 x 16mWRMS/8Ω, 2 x 35mWRMS/32Ω, 2 x 15mWRMS/600Ω (na słuchawkę) |
| Stosunek S/N | 64 dB |
| THD | 0.1 % |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Zasilanie | z doł. zasilacza |
| Wymiary | 117 x 93 x 40mm |
| Waga | 560 g |
| Złącza wejściowe | 1 x gniazdo 6.3mm |
| Złącza wyjściowe | 4 x gniazdo 6.3mm |
Pliki do pobrania:
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się