Wyszukiwarka
Producenci
Wzmacniacz PA z mikrofonem
Opis
- Wbudowany wzmacniacz 10WRMS
- Przycisk włączania mikrofonu i regulacja głośności, złącze głośnikowe 4-16Ω
- Zasilanie: 230V˜/50Hz/12VA
- Wymiary: 167x65x130mm
- Zasilanie sieciowe
Technical specifications PAM-10
| PAM-10 | |
|---|---|
| Moc szczytowa (peak) | 10 W |
| Moc znamionowa RMS | 10 W |
| Moc znamionowa RMS przy 4Ω | 10 W |
| Impedancja wyjściowa | 4-16 Ω |
| Kanały wejściowe | 1 |
| Pasmo przenoszenia | 80-12 000 Hz |
| Zasilanie | 230V˜/50Hz/12VA |
| Napięcie zasilające | ~ 230 V |
| Zasilanie sieciowe | 50 Hz |
| Pobór mocy w trybie pracy | 12 VA |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Szerokość | 167 mm |
| Wysokość | 65 mm |
| Głębokość | 130 mm |
| Waga | 1.14 kg |
| Złącza | electret gooseneck microphone, omnidirectional polar pattern
speaker terminals |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.145 x 0.2 x 0.175 m |
| Waga brutto | 1.35 kg |
| Waga netto | 1.14 kg |
Zum Falsch 36
28307 Bremen
Germany
info@monacor.com
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się