Wyszukiwarka
Producenci
Wyłącznik nadprądowy bimetaliczny MR1 15A 250V
0
Opis
Dane techniczne
| Kod | 008554 |
| EAN | 5904257818836 |
| jednostka | szt. |
| Wartość prądu | 15A |
| Typ bezpiecznika | automatyczny |
| Rozmiar i typ obudowy | 28x13x23mm |
| Charakterystyka bezpiecznika | powracalny |
| Napięcie bezpiecznika | 250V |
| Nazwa | Wyłącznik nadprądowy |
| Producent/Importer | Aksotronik sp. z o.o. |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się