Wyszukiwarka
Producenci
Wtyk modular RJ-45 [8p8c] Cat.6A STP/FTP AWG 26-22
Opis
Wtyk modularny RJ45 kategorii 6A dla kabli od AWG22
Ekranowane złącze RJ45 8p8c z wsuwką (separatorem) zostały zaprojektowane dla kabli kategorii 6A i 7. Ich budowa umożliwia łatwe zaciskanie na kabla o grubszych żyłach (średnica do 0,57mm) i o grubszej izolacji PE (do 1,5mm). Maksymalna grubość kabla może wynosić 8,00mm. Piny konektorów pokrywane są warstwą 50μm złota co zapewnia doskonały styk. Do zaciskania wtyków używa się standardowych zaciskarek do złączy RJ45.
| Kategoria: | CAT6A |
|---|---|
| Wspierane protokoły: | 10GBaseT |
| Typ konektora: | RJ45 |
| Ekranowanie: | tak |
| Przeznaczenie: | na drut, , |
| Składany: | tak |
| Podłączone piny: | 8p8c |
| Min. żywotność: | 1000 podłączeń/odłączeń |
| Pokrycie pinów: | 50 µ złota |
| Temperatura przechowywania: | -40 do 70°C |
| Temperatura pracy: | -10 do 60°C |
| Max.wilgotność: | 93% |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się