Wyszukiwarka
Producenci
Wtyk 3.5mm stereo z gwintem PG-323PG
Opis
PG-323PG
- Wewnętrzny gwint 5.9mm
- Obudowa metalowa, czarna
- Pozłacane styki
- Dla kabli Ø 4.2mm
Parametry
| Typ urządzenia | plug |
| Typ | 3.5 mm plug |
| Ilość | 1 |
| Cechy | with screw lock |
| Kolor | black, gold-plated |
| Średnica przewodu | Ø 4.2 mm |
| Stereo | yes |
| Materiał | metal |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Waga | 10 g |
| Inne cechy | outside thread 5.9 mm |
Pliki do pobrania:
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się