Wyszukiwarka
Producenci
Wkręty do drewna MZF-8616
Opis
MZF-8616
- Do montażu głośników w eleganckich obudowach
- 4 x 25mm
- Czarne
- W komplecie 16 sztuk
Parametry
| Typ urządzenia | hexagon socket wood screws |
| Typ | hexagon socket wood screws |
| Kolor | black |
| Materiał | metal |
| Przeznaczenie | speaker mounting |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Wymiary | 4 x 25 mm |
| Waga | 36 g |
| Ilość | 16 |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.095 x 0.008 x 0.14 m |
| Waga brutto | 0.043 kg |
| Waga netto | 0.036 kg |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się