Wyszukiwarka
Producenci
Wkręty do drewna MZF-8615
Opis
MZF-8615
- Do montażu głośników w eleganckich obudowach
- 5 x 30mm
- Czarne
- W komplecie 16 sztuk
Parametry
| Typ urządzenia | hexagon socket wood screws |
| Typ | self-cutting |
| Kolor | black |
| Materiał | metal |
| Przeznaczenie | wood |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Waga | 64 g |
| Ilość | 16 |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.095 x 0.01 x 0.15 m |
| Waga brutto | 0.073 kg |
| Waga netto | 0.064 kg |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się