Wyszukiwarka
Producenci
Wkręty do drewna 4x25mm 100szt. MZF-4025
Opis
MZF-4025
- 4 x 25mm
- Z łbem podkładkowym
- Czarne
- Samogwintujące
- Do uniwersalnych zastosowań
1 x MZF-... = 100 wkrętów.
Parametry
| Typ urządzenia | recessed head wood screws |
| Typ | self-cutting |
| Kolor | black |
| Materiał | metal |
| Przeznaczenie | wood |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Wymiary | 4 x 25 mm |
| Waga | 205 g |
| Ilość | 100 |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.09 x 0.02 x 0.14 m |
| Waga brutto | 0.208 kg |
| Waga netto | 0.205 kg |
Pliki do pobrania:
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się