Wyszukiwarka
Producenci
Wkręty do drewna 4x19mm 100szt. MZF-4019
Opis
MZF-4019
- 4 x 19mm
- Z łbem stożkowym
- Czarne
- Samogwintujące
- Do uniwersalnych zastosowań
1 x MZF-4019 = 100 wkrętów.
Parametry
| Typ urządzenia | recessed head wood screws |
| Typ | self-cutting |
| Kolor | black |
| Materiał | metal |
| Przeznaczenie | wood |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Wymiary | 4 x 19 mm |
| Waga | 141 g |
| Ilość | 100 |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.07 x 0.01 x 0.14 m |
| Waga brutto | 0.146 kg |
| Waga netto | 0.141 kg |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się