Wyszukiwarka
Producenci
Wkręty do drewna 4x18mm 100szt. MZF-4018
Opis
MZF-4018
- 4 x 18mm
- Z łbem podkładkowym
- Czarne
- Samogwintujące
- Do uniwersalnych zastosowań
Parametry
| Typ urządzenia | recessed head wood screws |
| Typ | self-cutting |
| Kolor | black |
| Materiał | metal |
| Przeznaczenie | wood |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Wymiary | 4 x 18 mm |
| Waga | 175 g |
| Ilość | 100 |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.07 x 0.01 x 0.14 m |
| Waga brutto | 0.18 kg |
| Waga netto | 0.175 kg |
Pliki do pobrania:
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się