Wyszukiwarka
Producenci
Wkręty do drewna 3.5x12mm 100szt. MZF-4012
Opis
MZF-4012
- 3.5 x 12mm
- Z łbem podkładkowym
- Czarne
- Samogwintujące
- Do uniwersalnych zastosowań
1 x MZF-... = 100 wkrętów.
Parametry
| Typ urządzenia | recessed head wood screw |
| Typ | self-cutting |
| Kolor | black |
| Materiał | metal |
| Przeznaczenie | wood |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Waga | 85 g |
| Ilość | 100 |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.05 x 0.01 x 0.1 m |
| Waga brutto | 0.088 kg |
| Waga netto | 0.085 kg |
Pliki do pobrania:
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się