Wyszukiwarka
Producenci
Wkładka mikrofonowa back electret MCE-4500
Opis
MCE-4500
Parametry
| Charakterystyka | omnidir. |
| Pasmo przenoszenia | 20-16 000 Hz |
| Czułość | 6.3 mV/Pa |
| Impedancja wyjściowa | 2.2 kΩ |
| Stosunek S/N | > 58 dB |
| Kondensator sprzęgający | 0.1-4.7uF |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Zasilanie | 1.5-10V DC/0.5mA |
| Wymiary | Ø 6 mm 2.7 mm |
| Waga | 1 g |
Pliki do pobrania:
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się