Wyszukiwarka
Producenci
Wkładka mikrofonowa back electret MCE-404U
Opis
MCE-404U
Parametry
| Charakterystyka | cardioid |
| Pasmo przenoszenia | 100-16 000 Hz |
| Czułość | 3.2 mV/Pa |
| Impedancja wyjściowa | 680 Ω |
| Stosunek S/N | > 60 dB |
| Kondensator sprzęgający | 0.1-4.7uF |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Zasilanie | 1.5-10V DC/0.5mA |
| Wymiary | Ø 9.7 mm x 5.2 mm |
| Waga | 1 g |
Pliki do pobrania:
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się