Wyszukiwarka
Producenci
WYŁĄCZNIK NADPRĄDOWY BIMETALICZNY MR1 5A 250V
0
Opis
Dane techniczne
| Kod | 008549 |
| EAN | 5904257818782 |
| jednostka | szt. |
| Wartość prądu | 5A |
| Typ bezpiecznika | automatyczny |
| Rozmiar i typ obudowy | 28x13x23mm |
| Charakterystyka bezpiecznika | powracalny |
| Napięcie bezpiecznika | 250V |
| Nazwa | Wyłącznik nadprądowy |
Model: MR1
Napiecie: AC 125/250V 50/60Hz DC 32V
Otwór montazowy: 11mm
Konektor: 6.3mm
Wymiary: 28x13x46mm
Material: Plastik, metal
Kolor: Czarny
Waga: 86g
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się