Wyszukiwarka
Producenci
WYŁĄCZNIK NADPRĄDOWY BIMETALICZNY MR1 4A 250V
0
Opis
Dane techniczne:
Model: MR1
Napięcie: AC 125/250V 50/60Hz DC 32V
Otwór montażowy: 11mm
Konektor: 6.3mm
Wymiary: 28x13x46mm
Materiał: Plastik, metal
Kolor: Czarny
Waga: 86g
Dane techniczne
| Kod | 008548 |
| EAN | 5904257818775 |
| jednostka | szt. |
| Data dostawy | |
| Wartość prądu | 4A |
| Typ bezpiecznika | automatyczny |
| Rozmiar i typ obudowy | 28x13x23mm |
| Charakterystyka bezpiecznika | powracalny |
| Napięcie bezpiecznika | 250V |
| Nazwa | Wyłącznik nadprądowy |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się