Wyszukiwarka
Producenci
WYŁĄCZNIK NADPRĄDOWY BIMETALICZNY MR1 10A 250V
0
Opis
Dane techniczne
| Kod | 008553 |
| EAN | 5904257818829 |
| jednostka | szt. |
| Wartość prądu | 10A |
| Typ bezpiecznika | automatyczny |
| Rozmiar i typ obudowy | 28x13x23mm |
| Charakterystyka bezpiecznika | powracalny |
| Napięcie bezpiecznika | 250V |
| Nazwa | Wyłącznik nadprądowy |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się