Wyszukiwarka
Producenci
Uchwyty TV LCD/TFT Titan "D" do 63"/75kg
Opis
Wysokiej jakości tytanowe wykończenie.
Gwarancja producenta 10 lat.
Dane techniczne
| Do telewizorów: | 42"-63" |
| Standart VESA: | 800x400 |
| Maksymalne obciażenie: | 75 kg |
| Odległość od ściany | 30 mm |
| Regulacja w pionie | - |
| Regulacja w poziomie | - |
| Rotacja | - |
| Zintegrowane zarządzanie kablami | Nie |
| Certyfikat TÜV + GS | Tak |
| Wbudowana poziomica | Nie |
| Zintegrowana ochrona przed kradzieżą: | Tak |
| Zawiera adapter ścienny | Nie |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się