Wyszukiwarka
Producenci
Transformator High-End FGA-22HQ
Opis
FGA-22HQ
- Wewnętrzna separacja masy
- Regulowany poziom wyjściowy
- Terminale śrubowe, pozłacane gniazda RCA
- Max moc wejściowa: 20WRMS
- Impedancja wejściowa/wyjściowa: 45Ω/30Ω - 2.8kΩ
- Pasmo przenoszenia: 20-30 000Hz
- THD: < 0.001%
- Wymiary: 42 x 29 x 96mm
- Waga: 104g
Parametry
| Typ urządzenia | transformator |
| Pasmo przenoszenia | 20-30,000 Hz |
| Impedancja wejściowa | 45 Ω |
| Impedancja wyjściowa | 30 Ω-2.8 kΩ |
| THD | < 0.001 % |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Wymiary | 42 x 29 x 96 mm |
| Waga | 104 g |
| Złącza wejściowe | terminale śrubowe |
| Złącza wyjściowe | 1 x RCA L/R |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się