Wyszukiwarka
Producenci
Terminal sprężynkowy ST-950
Opis
ST-950
- Wciskany i przyklejany
- Do okrągłych otworów Ø 47mm
- Kwadratowy kołnierz
Parametry
| Typ urządzenia | spring-loaded speaker terminal |
| Typ | for pressing in/adhesive bonding |
| Kolor | black |
| Przeznaczenie | 4 mm banana plug |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Wymiary | 56 x 56 mm |
| Wymiary montażowe | Ø 47 mm |
| Waga | 20 g |
| Ilość | 1 |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.06 x 0.04 x 0.06 m |
| Waga brutto | 0.02 kg |
| Waga netto | 0.02 kg |
Pliki do pobrania:
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się