Wyszukiwarka
Producenci
Terminal sprężynkowy ST-930
Opis
ST-930
- Praktyczny okrągły kształt
- 4 otwory gwintowane
- Otwór montażowy: Ø 50mm
Parametry
| Typ urządzenia | spring-loaded speaker terminal |
| Typ | for screwing on |
| Kolor | black |
| Materiał | plastic |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Wymiary | Ø 75 mm |
| Wymiary montażowe | Ø 50 mm |
| Waga | 24 g |
| Ilość | 1 |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.08 x 0.04 x 0.08 m |
| Waga brutto | 0.024 kg |
| Waga netto | 0.024 kg |
Pliki do pobrania:
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się