Wyszukiwarka
Producenci
Terminal sprężynkowy PT-916
Opis
PT-916
- Podstawowa konstrukcja Przykręcany do obudowy
Parametry
| Typ urządzenia | spring-loaded speaker terminal |
| Typ | for screwing on |
| Kolor | black/red |
| Materiał | plastic |
| Przeznaczenie | unit-specific design |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Wymiary | 55 x 24 mm |
| Waga | 13 g |
| Ilość | 1 |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.018 x 0.022 x 0.055 m |
| Waga brutto | 0.013 kg |
| Waga netto | 0.013 kg |
Pliki do pobrania:
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się