Wyszukiwarka
Producenci
Taśmy uszczelniająca MDM-5
Opis
MDM-5
- 5 sztuk po 150cm każdy
- Samoprzylepne (2 x 5mm)
- Do montażu głośników
Parametry
| Typ urządzenia | speaker foam sealing tape |
| Typ | self-adhesive |
| Kolor | black |
| Materiał | foam |
| Przeznaczenie | ideally suited for speaker mounting |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Długość | 5 x 150 cm |
| Waga | 6 g |
| Ilość | 5 |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.125 x 0.02 x 0.29 m |
| Waga brutto | 0.018 kg |
| Waga netto | 0.006 kg |
Pliki do pobrania:
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się