Wyszukiwarka
Producenci
Szczotka antystatyczna do płyt winylowych
Opis
DC-100
Parametry
| Typ urządzenia | antistatic LP brush |
| Materiał | carbon fibre |
| Przeznaczenie | DJP-... |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Waga | 32 g |
| Ilość | 1 |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.115 x 0.015 x 0.215 m |
| Waga brutto | 0.053 kg |
| Waga netto | 0.032 kg |
Pliki do pobrania:
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się