Wyszukiwarka
Producenci
SZNUR DIOD.RGB+W IP65 300DIOD SMD5050 10M + STEROWNIK + ZASILACZ, PILOT 44 PRZYCISKI
0
Opis
PS ZESTAW: SZNUR DIOD.RGB+W IP65 300DIOD SMD5050 10M + STEROWNIK + ZASILACZ, PILOT 44 PRZYCISKI.
Zestaw dwóch taśm LED RGB i sterownika.
GOTOWY ZESTAW
Bardzo przystępny zestaw składający się z taśm LED, sterownika z pilotem i zasilacza. Taki gotowy zestaw wystarczy podłączyć do prądu i cieszyć się wielokolorowym oświetleniem w technologii LED. Taśmy LED mają długość po 5 metrów każda i wykorzystują diody RGB typu SMD 5050.
WODOODPORNOŚĆ
Diody są chronione przez przezroczystą żywicę epoksydową, co czyni taśmę wodoodporną i umożliwia montowanie oświetlenia na zewnątrz. Stopień ochrony taśmy przed wilgocią odpowiada IP65.
ZDALNE STEROWANIE
Dołączony do zestawu sterownik pozwala na manipulację oświetlenia w sposób bezprzewodowy, za pomocą dołączonego pilota. Sterownik umożliwia zmianę koloru, poziomu jasności i predefiniowanych efektów oświetlenia. Zasilacz 12 V dopełniający cały zestaw pozwala na bezproblemowe zasilenie 10 metrów taśmy LED oraz gwarantuje stabilną i bezpieczną pracę całego zestawu.
| Długość taśm | 2 x 5 m |
| Technologia oświetlenia | LED |
| Rodzaj diod | SMD 5050 |
| Barwa światła | RGB |
| Wodoodporność | IP65 |
| Napięcie wejściowe zasilacza | AC 100-240 V, 50/60 Hz |
| Napięcie wyjściowe zasilacza | DC 12 V, 5 A |
| Pilot zdalnego sterowania | Tak |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się