Wyszukiwarka
Producenci
REGULATOR NAPIĘCIA 230VAC 6000W
4
Opis
Dane techniczne
- Napięcie zasilania: 230VAC
- Max moc: 6000W
- Sprawność: 90%
- Zakres regulacji: AC 10-230V
- Wymiary: 70x85x56mm
- gałka w zestawie
Dane techniczne
| Kod | 009884 |
| EAN | 5904257872456 |
| jednostka | szt. |
| Napiecie wyjściowe przetwornicy | 10-230V |
| Wyróżnik | RoHS. |
| Rodzaj przetwornicy | Nie |
| Napiecie wejściowe przetwornicy | 230V |
| Nazwa | Regulator |
| Wymiar przetwornicy | Nie |
| Prąd maksymalny / moc | 6000W |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się