Wyszukiwarka
Producenci
REGULATOR NAPIĘCIA 230VAC 10000W
0
Opis
Dane techniczne
- Napięcie zasilania: 230VAC
- Max moc: 10000W
- Sprawność: 90%
- Zakres regulacji: AC 10-230V
- Wymiary: 130x60(bez gałki)x48mm
- gałka w zestawie
Dane techniczne
| Kod | 009866 |
| EAN | 5904257872333 |
| jednostka | szt. |
| Napiecie wyjściowe przetwornicy | 10-230V |
| Wyróżnik | RoHS. |
| Rodzaj przetwornicy | Nie |
| Napiecie wejściowe przetwornicy | 230V |
| Nazwa | Przetwornica |
| Wymiar przetwornicy | 130x60mm |
| Prąd maksymalny / moc | 10000W |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się