Wyszukiwarka
Producenci
Przewód sygnałowy cyfrowy DMX-512 CDMX-3
Opis
CDMX-3
- Szpula 100m
- 2 x 0.22mm2
- Podwójny ekran
- Średnica zewnętrzna: Ø 4.5mm
- Odporny na rozciąganie
- Impedancja: 110Ω
- Bardzo niska pojemność: 57pF/m
Parametry
| Przeznaczenie | DMX |
| Długość | 100 m |
| Kolor | czarny |
| Średnica zewnętrzna | Ø 4.5 mm |
| Oznaczenie metryczne | tak |
| Ekranowanie | wspólne, podwójne |
| Impedancja | 110 Ω |
| Pojemność | 57pF/m |
| Żyły | 2 x 0.22 mm2 |
| Liczba żył | 2 |
| Materiał | miedź |
| Opakowanie | szpula |
| Waga | 3.28 kg |
| Inne cechy | sygnały cyfrowe |
Pliki do pobrania:
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się