Wyszukiwarka
Producenci
Przewód mikrofonowy 2 żyły + ekran MLC-152/SW
Opis
MLC-152/SW
- Szpula 100m
- 2 x 0.22mm2
- Oznaczenie metryczne
- Ekranowany
- Średnica zewnętrzna: Ø 6.5mm
- Pojemność: 110pF/m
- Niskoszumny
Parametry
| Przeznaczenie | microphone |
| Długość | 100 m |
| Kolor | czarny |
| Średnica zewnętrzna | Ø 6.5 mm |
| Oznaczenie metryczne | tak |
| Ekranowanie | wspólne, pojedyncze |
| Pojemność | 110pF/m |
| Żyły | 2 x 0.22 mm2 |
| Liczba żył | 2 |
| Materiał | OFC |
| Opakowanie | szpula |
| Waga | 6.04 kg |
| Inne cechy | niskoszumny |
Pliki do pobrania:
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się