Wyszukiwarka
Producenci
Przewód głośnikowy okrągły 2x1,5 mm2 SPC-515/SW-EU
Opis
SPC-515/SW-EU
"MADE IN EU"
- Szpula 100m
- Żyły wykonane z wysokiej klasy miedzi OFC (zgodne z normą PN-EN 60228, klasa V)
- Powłoka z mieszanki polwinitowej, zapewniającej wysoką odporność na rozrywanie i ścieranie
- Przeznaczony do zastosowań studyjnych, estradowych oraz techniki 100V
- Odpowiedni do instalacji w pomieszczeniach, na zewnątrz (-30 do 70°C) oraz do układania bezpośrednio w ziemi oraz pod tynkiem
- Odporny na pionowe przenoszenie ognia na pojedynczym kablu (zgodnie z normą EN 60332-1)
- Odporny na działanie tłuszczu, alkoholu, wody morskiej oraz słabych zasad i kwasów
- Oznaczenie metryczne
- Produkowany w UE
Parametry
| Przeznaczenie | głośnikowy, sceniczny, 100V |
| Żyły | 2 x 1.5mm2 |
| Długość | 100m |
| Kolor | czarny |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | -30-+70 °C |
| Zakres temperatur | od -25 °C (układanie); od -40 °C (ułożone na stałe) |
| Średnica zewnętrzna | Ø7 mm |
| Oznaczenie metryczne | tak |
| Min. kąt zgięcia | 30mm (promień) |
| Materiał | OFC |
| Opakowanie | szpula |
| Waga | 7 kg |
| Rezystancja izolacji | ≥1GΩ/km |
| Rezystancja | ≤12,8 Ω/km (w 20 °C) |
| Napięcie pracy | 2000V (badane dla 50Hz) |
Pliki do pobrania:
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się