Wyszukiwarka
Producenci
Przedwzmacniacz mikrofonowy Monacor MPR-6
Opis
- Tryb stereo lub 2 x mono
- Szerokie pasmo przenoszenia
- Czarna metalowa obudowa
- W komplecie zasilacz
| przedwzmacniacz mikrofonowy | |
| Pasmo przenoszenia | 5-40 000Hz |
| Zakres regulacji | |
| Regulowane częstotliwości | |
| Czułość wejściowa | 2mV/1V wyjście |
| Czułość wejściowa | - |
| Impedancja wejściowa | 10kΩ |
| Sygnał wyjściowy | max 3.2V/47kΩ |
| Impedancja wyjściowa | |
| Wzmocnienie | 53dB |
| Zasilanie phantom | |
| Kompresja | |
| Wsp. bramki | |
| Częstotliwość podziału | |
| Filtr górnoprzepustowy | |
| Filtr górnoprzepustowy | |
| Przełożenie przekładni | |
| Stosunek S/N | 63dB |
| Separacja kanałów | - |
| THD | 0.05% |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Zasilanie | z doł. zasilacza |
| Wymiary | 67x37x121mm |
| Waga | 215g |
| Wejścia | 2 x gniazdo 6.3mm |
| Wyjścia | 2 x RCA |
| Inne cechy | - |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się