Wyszukiwarka
Producenci
Przedwzmacniacz gramofonowy Monacor SPR-6
Opis
|
|
przedwzmacniacz |
|---|---|
| Pasmo przenoszenia | 20-20 000Hz |
| Zakres regulacji | - |
| Regulowane częstotliwości | - |
| Czułość wejściowa | 5mV/47kΩ |
| Czułość wejściowa | - |
| Impedancja wejściowa | - |
| Sygnał wyjściowy | 450mV/100kΩ |
| Impedancja wyjściowa | - |
| Wzmocnienie | - |
| Zasilanie phantom | - |
| Kompresja | - |
| Wsp. bramki | - |
| Częstotliwość podziału | - |
| Filtr górnoprzepustowy | - |
| Filtr górnoprzepustowy | - |
| Przełożenie przekładni | - |
| Stosunek S/N | > 50dB |
| Separacja kanałów | - |
| THD | - |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Zasilanie | z doł. zasilacza |
| Wymiary | 67x37x121mm |
| Waga | 200g |
| Wejścia | 1 x RCA L/R |
| Wyjścia | 1 x RCA L/R |
| Inne cechy | - |
Pliki do pobrania:
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się