Wyszukiwarka
Producenci
Potencjometr wieloobrotowy 200 Ohm
Opis
Dane techniczne
| Kod | 007231 |
| EAN | 5904257858535 |
| jednostka | szt. |
| Raster kondensatora | nie dotyczy |
| Montaż elektryczny | Konektory |
| Tolerancja | 5% |
| Sposób montażu mechanicznego kondensatora | przykręcany |
| Wyróżnik | RoHS. |
| Moc | 2W |
| Charakterystyka | liniowa |
| Typ potencjometru | osiowy wieloobrotowy |
| Materiał | Cermetowy |
| Seria potencjometru | 3590 |
| Długość osi | 20mm |
| Wartość rezystancji potencjometru | 200 Ohm |
| Raster potencjometru | Nie |
| Średnica ośi | 6mm |
| Powierzchnia osi | Gładka |
| Nazwa | Potencjometr |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się