Wyszukiwarka
Producenci
Pokrętło z licznikiem do potencjometrów 4mm 10obr
0
Opis
Pokrętło z licznikiem obrotów, przeznaczona do dokładnego ustawiania wartości,
w potencjometrach wieloobrotowych.
Maksymalna średnica osi do 4mm, trzpień potencjometru blokowany wkrętem z boku gałki.
Maksymalna ilość obrotów 10.
Pokrętło sprzedawane w komplecie z podkładką antyobrotową.
Dane techniczne
| Kod | 006583 |
| EAN | 5904257856197 |
| jednostka | szt. |
| Data dostawy | 2025-06-20 |
| Nazwa | Gałka |
| Typ gałki | z licznikiem |
| Wysokość gałki | 23mm |
| Średnica gałki | 12mm |
| Wyróżnik | Małe . Średnica 22mm |
| Średnica ośi | 4mm |
| Kolor korpusu gałki | czarny |
| Sposób montażu gałki | wciskana |
| Średnica podstawy gałki | 22mm |
| Kolor znacznika | biały |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się