Wyszukiwarka
Producenci
Pokrętło z licznikiem do helipotów 10 obrotów średnica ośi 6.3mm
0
Opis
Pokrętło z licznikiem obrotów, przeznaczona do dokładnego ustawiania wartości,
w potencjometrach wieloobrotowych typu helipot.
Maksymalna średnica osi do 6.3mm, trzpień potencjometru blokowany wkrętem z boku gałki.
Maksymalna ilość obrotów 10.
Pokrętło sprzedawane w komplecie z podkładką antyobrotową.
Dane techniczne
| Kod | 000673 |
| EAN | 5904257834171 |
| jednostka | szt. |
| Nazwa | Gałka |
| Typ gałki | z licznikiem |
| Wysokość gałki | 23mm |
| Średnica gałki | 12mm |
| Wyróżnik | Małe . Średnica 22mm |
| Średnica ośi | 6.3mm |
| Kolor korpusu gałki | czarny |
| Sposób montażu gałki | wciskana |
| Średnica podstawy gałki | 22mm |
| Kolor znacznika | biały |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się