Wyszukiwarka
Producenci
PRZETWORNICA STEP-DOWN LM2596 Z WYŚWIETLACZEM TYP2
Opis
Przetwornica obniżająca napięcie wejściowe z zakresu 3V - 40V do napięcia wyjściowego regulowanego za pomocą potencjometru z zakresu 1.5V - 35V. Napięcie wejściowe musi być wyższe o ok 1.5V od zakładanego napięcia wyjściowego. Na wyświetlaczu może być wyświetlane napięcie wejściowe lub napięcie wyjściowe.
Dane techniczne
| Kod | 007318 |
| EAN | 5904257858863 |
| jednostka | szt. |
| Napiecie wyjściowe przetwornicy | 1.5÷35V |
| Wyróżnik | RoHS. |
| Rodzaj przetwornicy | STEP-DOWN |
| Napiecie wejściowe przetwornicy | 3÷40V |
| Nazwa | Przetwornica |
| Wymiar przetwornicy | 56x35x14mm |
| Prąd maksymalny / moc | 3A |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się