Wyszukiwarka
Producenci
PRZEŁĄCZNIK Z KLUCZYKIEM S246 3C
0
Opis
Dane techniczne:
Przełącznik z kluczykiem, przykręcany do obudowy
- przełączny
- bistabilny
- wyprowadzenia: do lutowania przewodów
- ilość wyprowadzeń: 3
- Prąd / napięcie: 2A/250V
- kolor: srebrny
- otwór montażowy: 19mm
- średnica kołnierza: 24mm
- długość całkowita: 46mm
- 2 metalowe kluczyki w zestawie
Dane techniczne
| Kod | 003461 |
| jednostka | szt. |
| Ilość pozycji przełącznika | 2 |
| Typ przełącznika | Bistabilny |
| Ilość obwodów przełacznika | 1 |
| Rodzaj przełącznika | Z kluczykiem |
| Wyróżnik | RoHS. |
| Typ styków | Nie |
| Prąd przełącznika | 2A |
| Sposób przełączania | ON-ON |
| Kolor klawisza przełacznika | Srebrny |
| Napięcie przełącznika | 250V |
| Otwór montażowy | 19mm |
| Kolor podświetlenia | Brak |
| Nazwa | Przełącznik |
| Typ wyprowadzeń | Konektory |
| Sposób montażu mechanicznego | Do obudowy |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się