Wyszukiwarka
Producenci
PRZEŁĄCZNIK C1572 3 POZYCJE, 16A/250VAC (ON)-OFF-(ON) MONOSTABILNY
0
Opis
Przełącznik C1572 ALBBI0II, 3 pozycje, 2p, 16A/250VAC 2*, ON-OFF-ON.
Przełącznik klawiszowy, bez podświetlenia.
| Rodzaj przełącznika | Klawiszowy |
| Sposób przełączania | (ON) - OFF - (ON) |
| Ilość torów | 2 tory |
| Kolor elementu wykonawczego | Czarny |
| Podświetlenie | Bez podświetlenia |
| Typ przełącznika | monostabilny |
| Wyprowadzenia | Konektory 6,3 x 0,8 mm |
| Otwór montażowy | 22 x 30 mm |
| Ilość pozycji | 3 pozycje |
| Prąd styków AC | 16 A |
| Napięcie przełączania AC | 250 V AC |
| Kolor korpusu | Czarny |
| Głębokość montażowa | 26 mm |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się