Wyszukiwarka
Producenci
PANELOWY TERMOMETR LCD OD -50°C DO 100°C CZARNY
0
Opis
Dane techniczne
| Kod | 003082 |
| EAN | 5904257843296 |
| jednostka | szt. |
| Nazwa | Miernik |
| Wyróżnik | Panel czarny 45mm x 26mm .Kabel dług.1m |
| Typ miernika | Termometr |
| Zakres pomiarowy napięcia | Nie dotyczy |
| Zakres pomiarowy prądu | Nie dotyczy |
| Zakres pomiarowy temperatury | -50~100°C |
| Wymiary miernika | 48x29x18mm |
| Rodzaj miernika | Cyfrowy LCD |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się