Wyszukiwarka
Producenci
Mikrofon powierzchniowy ECM-304BD/WS
Opis
ECM-304BD/WS
- Charakterystyka kardioidalna lub dookólna (przełączana)
- Zasilanie z 1.5V baterii pastylkowej (nie dołączana); nie wymaga zasilania phantom z miksera
- 4m kabel połączeniowy z wtykiem 3.5mm i przejściówką na 6.3mm
Parametry
| Typ urządzenia | powierzchniowy |
| Metoda transmisji | przewodowa |
| Charakterystyka | kardioida/dookólny |
| System | elektretowy |
| Pasmo przenoszenia | 30-20 000 Hz |
| Impedancja nominalna | 600Ω/1000Ω |
| Czułość | 7 mV/Pa |
| Zasilanie | 1.5V bateria pastylkowa (LR44) |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Wymiary | 70x96x20mm |
| Waga | 285 g |
| Kabel | 4 m |
| Połączenie, mikrofon | wtyk 3.5mm/6.3mm |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.11 x 0.06 x 0.24 m |
| Waga brutto | 0.474 kg |
| Waga netto | 0.285 kg |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się