Wyszukiwarka
Producenci
Megafon SIP-HORN
Opis
Głośniki SIP Horn od 2N® Odpowiednie do zastosowań na zewnątrz, z wysokim poziomem głośności i doskonałą zrozumiałością mowy. Można je również wykorzystać jako przydatne narzędzie do nadawania na żywo komunikatów w szerokich otwartych przestrzeniach, a także do aktywnej ochrony swojej własności. W przypadku, gdy intruz zamierza się włamać, możesz natychmiast zareagować, zarówno za pomocą komunikatu na żywo, jak i wstępnie ustawionego komunikatu, aby go przepędzić.
- Wbudowany wzmacniacz
- Moc 8W (przy zasilaniu PoE) lub 25W (przy zasilaniu z 24V zasilacza)
- Obsługa IP PBX (SIP)
- Bezobsługowy system audio
- Łatwe podłączenie do switcha PoE w istniejącej sieci LAN
- Gniazdo sieciowe LAN, Ethernet RJ45: 10/100 Mbps
- Współpraca z VMS dzięki kompatybilności z ONVIF
- Emisja komunikatów na żywo lub odtwarzanie zgodnie z harmonogramem
- Funkcja audio self-test ze wskaźnikiem błędu
- Detekcja hałasu z regulowanym progiem threshold dla aktywacji zewnętrznych urządzeń
- Ruchomy uchwyt montażowy ze stali nierdzewnej
- Zasilanie PoE (IEEE 802.3af) lub z zewn. zasilacza (24V DC/2A, dostępny jako wyposaż. dodatk.)
- Dostępna aplikacja 2N® Network Scanner do zarządzania oraz współpracy z innymi urządzeniami i systemami 2N® pracującymi w tej samej sieci
Specyfikacja
| Aktywny/pasywny | aktywny |
| Technika | LAN, SIP |
| Moc muzyczna MAX | 25 W |
| Moc znamionowa RMS | 8 W (PoE)
25 W (24 V) |
| Impedancja | 8 Ω |
| Pasmo przenoszenia | 400-7,500 Hz (-10 dB)
275-12,000 Hz (-20 dB) |
| Liczba przetworników | 1 |
| Skuteczność | 110 dB/W/m |
| Max SPL | 124 dB |
| Kąt promieniowania | 80° |
| Kąt promieniowania w poziomie | 80° |
| Kąt promieniowania w pionie | 80° |
| Materiał obudowy | plastic |
| Kolor | grey (RAL 7035) |
| Sposób montażu | pivoting mounting bracket |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | -30 °C to +60 °C |
| Zasilanie | PoE or DC 24 V/2 A |
| Wymiary | Ø 232.7 mm x 309.6 mm |
| Szerokość | Ø 232.7 mm |
| Wysokość | Ø 232.7 mm |
| Głębokość | 309.6 mm |
| Waga | 1.75 kg |
| Wejścia | RJ45 |
| Inne cechy | LAN, SIP |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.25 x 0.37 x 0.24 m |
| Waga brutto | 2.2 kg |
| Waga netto | 1.75 kg |
| Waga netto | 1.75 kg |
| Audio Codecs | G.711 (PCMA, PCMU), G.722, L16/16Hz |
| PoE | IEEE 802.3af |
| LAN | RJ45, 10/100BASE-TX Auto MDIX |
| Software, app | 2N® Network Scanner |
Gränden 1
SE-223 69 Lund
Sweden
sales@2n.com
Pliki do pobrania:
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się