Wyszukiwarka
Producenci
Gumowa taśma uszczelniająca MDM-35
Opis
MDM-35
- Samoprzylepna (2 x 20mm)
- Bardzo giętka, trwale elastyczna pianka gumowa
- Do czarnych zestawów głośnikowych
- Doskonała jako warstwa izolująca do metalowych maskownic głośnikowych
Parametry
| Typ urządzenia | rubber sealing tape for speakers |
| Typ | self-adhesive |
| Kolor | black |
| Materiał | rubber foam |
| Przeznaczenie | black speaker systems |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Wymiary | 2 mm x 20 mm |
| Długość | 10 m |
| Waga | 106 g |
| Ilość | 1 |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.185 x 0.02 x 0.185 m |
| Waga brutto | 0.107 kg |
| Waga netto | 0.106 kg |
Pliki do pobrania:
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się